LOMMEUR med KÆDE, 2 stk, sølv, Omega og Zenith. 1900.

196559. LOMMEUR med KÆDE, 2 stk, sølv, Omega og Zenith. 1900.

Uret er mærket "Grand Prix Paris 1900". Omega, lille hånd, diameter 51 mm, vægt 87 gram. Kæde, sølv, længde 32 cm, vægt 40 gram. Zenith, lille nål, diameter 52 mm, vægt 100 gram. Kæde, sølv, længde 36 cm, vægt 46 gram.

Uret virker. Brugsslitage. Mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.213