Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
VASILESCU CHRISTACHE. Nøgen model. Olie på Panel. Signeret V Christache og utydeligt dateret.
196476. VASILESCU CHRISTACHE. Nøgen model. Olie på Panel. Signeret V Christache og utydeligt dateret.
72x56,5 cm.
Vis hele teksten
Ujævne kanter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
72x56,5 cm.
Vis hele teksten
Ujævne kanter.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
1.751