FRANCISCO PRADILLA ORTIZ. En ung kvinde.

1964207. FRANCISCO PRADILLA ORTIZ. En ung kvinde.

Akvarel på papir Signeret 26x18 cm.

I god stand, let oxidation. Stel i stuk træ, forgyldt og sølv. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.222