SVEN SVENSSON. "Malmen öland segerstad", olie på Panel, sign.

196374. SVEN SVENSSON. "Malmen öland segerstad", olie på Panel, sign.

17 x 21 cm.

Alders slid.

Kunstner/designer

Sven Svensson (1906–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

17 x 21 cm.

Alders slid.

Kunstner/designer

Sven Svensson (1906–1999)

Antal besøg: 1.620