LCD-SPIL, Puckmonster, Gakken, 1980'erne.

1963722. LCD-SPIL, Puckmonster, Gakken, 1980'erne.

I original æske, med brugsanvisning.

Brugsslitage. Ridser. Ikke funktionstestet. Mindre skader på pap.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.085