VINTAGE NØDDKNÆKKER 70S.

VINTAGE NØDDKNÆKKER 70S.
1963476. VINTAGE NØDDKNÆKKER 70S.

Vintage nøddeknækker fra 70'erne, i det sædvanlige nøddeknækker design. Håndskåret og -malet.
højde: ca. 37 cm.

Alder og brugsspor, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde: ca. 37 cm.

Antal besøg: 1.039