HYLDESYSTEM, 1950'erne / 60'erne.

196293. HYLDESYSTEM, 1950'erne / 60'erne.

Bestående af 6 konsoller og 16 hylder med en bredde på 80 cm, 4 + 6 stænger med en højde på 54 hhv. 158 cm.

Slitage, skader, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, skader, ridser.

Antal besøg: 1.140