Dolk MED BALJA. Carl Schlieper, Solingen, Tyskland.

196218. Dolk MED BALJA. Carl Schlieper, Solingen, Tyskland.

Dolk med udsmykket håndtag og metalbeklædt skål Knivbladslængde 15,5 cm Totallængde 15,5 cm Bladstemplet Carl Schlieper, Solingen, Tyskland.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 9.908