JAGSKNIV, Mora. Den sidste del af det 20. århundrede.

196090. JAGSKNIV, Mora. Den sidste del af det 20. århundrede.

Grebet i højglanspoleret og ergonomisk designet ABS-plast. Skede i sort læder med det finske våbenskjold i relief. Blade Rustfri Mora, bladlængde 12,5 cm. Samlet længde 25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.050