SEMI-AKUSTISK GUITAR, Greg Bennet Design, Samick.

1960306. SEMI-AKUSTISK GUITAR, Greg Bennet Design, Samick.

Modelnummer: D-2CE/BK. Placeret i en sort hardcase.

Brugsslitage. Der er ridser og stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 545