RULLENDE BORD. Teaktræ, 2 hylder, 20. århundrede.

1959405. RULLENDE BORD. Teaktræ, 2 hylder, 20. århundrede.

Højde ca 58 cm, bredde ca 52 cm, dybde ca 52 cm.

Brugsslitage. Ingen bemærkninger. Ruller godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 292