RULLETÆPPE, signeret CBN, 208x138.

1954005. RULLETÆPPE, signeret CBN, 208x138.

ca 208x138 cm.

Brugsslitage, manglende frynser.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 208x138 cm.

Antal besøg: 382