GRYDESKAB med marmorplade, omkring århundredeskiftet 1900.

195353. GRYDESKAB med marmorplade, omkring århundredeskiftet 1900.

Med skuffe og skab.
Længde 43,5 bredde 43 højde 78 cm.

Slitage og skader. Bunden delvist løs. Renoveret, suppleret med senere hængsler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med skuffe og skab.

Antal besøg: 2.627