DUKKESKAB med interiør, 20. århundrede.

195300. DUKKESKAB med interiør, 20. århundrede.

Dukkeskab med 4 værelser, køkken og toilet.
Inventar såsom møbler, tæpper, malerier, dukker og diverse løsøre med følger.
Løs benstilling.
Højde inkl. benstativ 142 cm, eksklusiv benstativ 72 cm, bredde 95 cm, dybde 32 cm.

Brugsslitage.
Benstilling ustabil.

Få foretaget en gratis vurdering!

Løs benstilling.

Brugsslitage.
Benstilling ustabil.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.789