BERTIL GADÖ. "HUS I FORVANDLING", markør.

1952951. BERTIL GADÖ. "HUS I FORVANDLING", markør.

Signeret og dateret 75. Dagstørrelse 66 x 46 cm.

uindrammet Passe partout inkluderet.

Kunstner/designer

Bertil Gadö (1916–2014)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Bertil Gadö (1916–2014)

Antal besøg: 334