KNUT GRANE. "Manhattan swing". Farve serigrafi. Signeret Grane, dateret -90. EA.

195255. KNUT GRANE. "Manhattan swing". Farve serigrafi. Signeret Grane, dateret -90. EA.

46x45 cm.

Oramad.

Kunstner/designer

Knut Grane (1926–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

46x45 cm.

Oramad.

Kunstner/designer

Knut Grane (1926–2016)

Antal besøg: 1.008