HJØRNESKAB, senimperium, trold. Danmark, 1800-tallet.

195231. HJØRNESKAB, senimperium, trold. Danmark, 1800-tallet.

Længde 76, bredde 46, højde 83 cm.

Slitage, skader og ridser, reparationer.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 639