1951667. Antikke sølv æsker, 3 stk.
Blandet parti antikke sølvæsker, 3 stk; Æske med miniaturemaleri, stemplet '800' på indersiden, 3 x 3 x 1 cm, 18 g; Æske, Rusland, ulæseligt stemplet på indersiden, 3 x 8 x 2 cm, 70 g; Æske, ca. 1850, stemplet indvendigt, 4 x 4 x 1,5 cm, 24 g.
Aldersrelateret brugstilstand, delvist ridser og skrammer, enkelte steder små buler.