SKABE MED NETDØRE, sandsynligvis Asien, 20. århundrede.

195085. SKABE MED NETDØRE, sandsynligvis Asien, 20. århundrede.

Længde 105, bredde 70, højde 141 cm.

Slid, boring af huller i bagstykket og hjemmelavet inventar.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 782