(154) BULLET RIFLE, American, Fallblock, fremstillet af Marlin, model Ballard´s Patent, kaliber .32 Long, produktionsnr. 21115, se nr. SE1219804.

195035. (154) BULLET RIFLE, American, Fallblock, fremstillet af Marlin, model Ballard´s Patent, kaliber .32 Long, produktionsnr. 21115, se nr. SE1219804.

, tønde længde 61 cm. Ottekantet løb, justerbart sigte, frontstamme og stempel af træ, bagdæksel af stål.

Pletter/huller i løb, mærker på stemplet og den blå ring, revner i stemplet, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Placering
Bunkern, Steninge
Antal besøg: 2.882