SKAB, rokokostil, 1920'erne.

SKAB, rokokostil, 1920'erne.
194999. SKAB, rokokostil, 1920'erne.

Længde 85 cm, bredde 55 cm, højde 100 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.006