Vas, Kosta Boda, diam. 29 cm. Fisk, glas, Kosta osv. Fisk, 2 stk, glas, formentlig Vicke Lindstrand, længde ca. 20 cm. Højde 4 - 15 cm.
Slitage, ridser.