DISPLAYSKAB, Louis XVl stil, rigt dekoreret med bronzedetaljer, 20. århundrede.

194741. DISPLAYSKAB, Louis XVl stil, rigt dekoreret med bronzedetaljer, 20. århundrede.

Vitrine med glashylde.
Bredde 85 cm Dybde 43 cm Højde 182 cm.

Brugsslitage, mindre finerfald, stødmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vitrine med glashylde.

Antal besøg: 1.283