LÆNESTOL, såkaldt Emma, 20. århundrede.

194522. LÆNESTOL, såkaldt Emma, 20. århundrede.

Brunplettede ben. Rød polstring.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.082