KAI CHRISTENSEN. Stilleben og landhuse. Olier på Panel/ farvelitografi. 3 st. Underskrevet.

194347. KAI CHRISTENSEN. Stilleben og landhuse. Olier på Panel/ farvelitografi. 3 st. Underskrevet.

Farvelitografi, Stilleben med vase og tønde, 53,5x33,5 cm, utydeligt signeret Olie på panel, Landsted, Panel cm, signeret K Christensen Olie på Panel, Hus i skumringen, 40x60,5 cm, signeret K Christensen.

Gulnet farvelitografi.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulnet farvelitografi.

Antal besøg: 2.632