1943297. Masser af Playmobil.
1943297. Masser af Playmobil.
blandet parti Playmobil; Blandet parti bestående af forskelligt løst Playmobil-legetøj og original emballage: 4240 egyptisk pyramide, 4242 sfinks med mumieskjul, 4244 egyptisk vogn, 4245 egyptiske soldater, 4802 granat med kanon.
Aldersrelateret stand med brugsspor som ridser eller buler.