Masser af Playmobil.

Masser af Playmobil.
1943297. Masser af Playmobil.

blandet parti Playmobil; Blandet parti bestående af forskelligt løst Playmobil-legetøj og original emballage: 4240 egyptisk pyramide, 4242 sfinks med mumieskjul, 4244 egyptisk vogn, 4245 egyptiske soldater, 4802 granat med kanon.

Aldersrelateret stand med brugsspor som ridser eller buler.

Få foretaget en gratis vurdering!
1943297. Masser af Playmobil.

Antal besøg: 1.308