VANDBEHOLDER, zink, Kina 20. århundrede.

194305. VANDBEHOLDER, zink, Kina 20. århundrede.

Patineret zink med præget dekoration af drager.
Diameter 18 cm, højde 10 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 18 cm, højde 10 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 1.755