LUIS AMOR. ibicencas.

LUIS AMOR. ibicencas.
1943026. LUIS AMOR. ibicencas.

Blæktegning på papir Signeret, beliggende i Ibiza og dateret 1977 40x30 cm.

I god stand. Klæbemiddelrester på bagsiden.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 258