THEODOR JÖNSSONS DISTRIKTSDRAG (KUN DISTRIKT).

1940997. THEODOR JÖNSSONS DISTRIKTSDRAG (KUN DISTRIKT).

Inkluderer sokker, sko og ekstra krave.
Proveniens: Testamenteret af kunstneren Theodor Jönsson, Esarp.

Noget Brugsslitage.

Tema

Theodor Jönsson - an artist's home

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget Brugsslitage.

Tema

Antal besøg: 1.262