SENGESOFA og LÆNESTOL, Bröderna Nilsson, Ekenässjön, 1960'erne.

194079. SENGESOFA og LÆNESTOL, Bröderna Nilsson, Ekenässjön, 1960'erne.

Turkis betræk, løse sædehynder. Armlæn i jacaranda.
Ekstra seng kan indstilles alene.
Sovesofa, længde / bredde 230, højde 75, dybde 90 cm Lænestol, bredde 81, højde 75, dybde 80 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 6.587