ULLA MOLIN. "Hvide begonier", olie på lærred, signeret.

194058. ULLA MOLIN. "Hvide begonier", olie på lærred, signeret.

45 x 37 cm.

hvide pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

45 x 37 cm.

hvide pletter.

Antal besøg: 2.371