1937950. TANDLÆGESKAB, Stilles, Stockholm, omkring midten af det 20. århundrede.
Vitrineplade med 2 glashylder.
Højde 170 cm, bredde 60 cm, dybde 40,5 cm.
Mærker, pletter, revner i malingen. Skader på nederste dør og karm ved låsen. Senere malet.
Nøgler mangler.