Kommode, NK Nordiska Kompaniet, 1950'erne.

193597. Kommode, NK Nordiska Kompaniet, 1950'erne.

Mærket med plakette, messingbeslag.
Længde 90, bredde 45, højde 109 cm.

Slitage, finerskader, buler, pletter, ridser.
Der er to løse finerstykker, men de dækker ikke alle skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 5.338