SKÅL i glas. Sandsynligvis Murano, Italien.

193300. SKÅL i glas. Sandsynligvis Murano, Italien.

1 skål i form af en muslingeskal, polykrom dekoration med guldstof, højde 11,5 cm Formentlig Murano, ikke signeret.

Stand med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stand med ridser.

Antal besøg: 696