193296. BREV TRYKKER. Glas. 6 dele. 1900-tallet.
1 mærke mærket Mantorp Sverige.
1 stk signeret Studio Åhus 1977 1 stk mærket Snapphane Glasbruk Håndlavet i Sverige. Signeret J Heintze? Snapphane Glasbruk 1988.
3 stk umærkede.
Indretning i forskellige farver og luftbobler.
Brugstilstand.
Ridser i bunden.
En med en revne.
En med tre stødmærker.