SKÆDE, sølv, "Fransk lilje", 1850.

193269. SKÆDE, sølv, "Fransk lilje", 1850.

Med adelsslægten Pantzerhielms våben. Længde 28 cm.
Stemplet Neuendorf U4 kattefod.
Vægt 104,4 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt 104,4 gram.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.220