BØGER, 13 stk. om udenlandske kunstnere.

193196. BØGER, 13 stk. om udenlandske kunstnere.

Louisiana, Humlebæk, Danmark Kontur 9, Design i Sverige I dag Ulf Linde, Siri Derkert Peter Laurens Mol, Malmö Konsthall Francis Méan Vincent van Gogh 2 st. Louisiana Revue, marts 1981, Picasso og oktober 1981, El Dorados guld Philip von Schantz, 21 akvareller Philip von Schantz Grafik af Per Bjurström Verdensberømte malerier, redigeret af Rockwell Kent Fransk maleri fra det 17. til det 20. århundrede Rien Poortvliet, Noahs ark eller den, der skal æres.

Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke gennemgået.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 992