STOL. 4 Bauhaus stil, stålrør og læder. Lavet i Italien.

1930764. STOL. 4 Bauhaus stil, stålrør og læder. Lavet i Italien.

Sædehøjde ca 46 cm bredde mellem armlæn 60 cm ryghøjde 79 cm Dybt stemplet fremstillet i Italien.

Generelt god stand, mindre Brugsslitage og mindre pletter på betræk.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.485