WIFREDO LAM. Farve litografi.

WIFREDO LAM. Farve litografi.
1930722. WIFREDO LAM. Farve litografi.

Figurkomposition fra mappen Pleni Luma, signeret og nummereret 182/262, 65x50 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Wifredo Lam (1902–1982)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Wifredo Lam (1902–1982)

Antal besøg: 374