MADELEINE PYK. RØD SOL OVER STOCKHOLM.

1930654. MADELEINE PYK. RØD SOL OVER STOCKHOLM.

Farvelitografi, signeret, nummereret 80/200 og dateret -74. 55 x 59 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Madeleine Pyk (Født 1934)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Madeleine Pyk (Født 1934)

Antal besøg: 701