Sæt . 5 st. Bla. snapseglas Kashbah, Anna Ehrner, Kosta Boda.
193036. Sæt . 5 st. Bla. snapseglas Kashbah, Anna Ehrner, Kosta Boda.
2 lysestager i blåt glas, højde 5,5 cm, 1 etiket mærket Kosta Boda 2 snapseglas i polykrom indretning, højde 7 cm, mærket Kosta Boda og signeret Kashbah A Ehrener 49460, anden fjerdedel af det 20. århundrede 1 shotglas, højde 11 cm , etiket mærket Kosta Boda, signeret Kosta Boda A. Ehrner 99601.