193005. SKULPTUR. Bowling kegle. Glas. Bengt Heintze. Koste. Sverige.
Skulptur i klart glas med ætset dekoration.
Højde 26 cm.
Diameter 5 cm.
Signeret Kosta B Heintze.
Etiket signeret Handmade Kosta Sweden.
Brugstilstand.
Uvæsentligt Kantstødt i bunden. Enkelte ridser i bunden.