GERHARD NORDSTRÖM. ROSENBUSK.

GERHARD  NORDSTRÖM. ROSENBUSK.
1929911. GERHARD NORDSTRÖM. ROSENBUSK.

Signeret, olie på panel Panel .

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gerhard Nordström (1925–2019)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gerhard Nordström (1925–2019)

Antal besøg: 1.064