RING MED DIAMANTER, ENGELBERT.

1929364. RING MED DIAMANTER, ENGELBERT.

18 karat rød- og hvidguld med otte diamanter på i alt 0,18 ct, stemplet Heribert Engelbert, Stockholm 1995, str. 17, vægt 6,3 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.054