SKAB, folklore, dateret 1816.

SKAB, folklore, dateret 1816.
19290. SKAB, folklore, dateret 1816.

Malet i grå og blå .. Nøgle fås. Længde 116 bredde 50 højde 204 cm.

Slitage og mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og mindre skader.

Antal besøg: 854