LUIS GARCÍA CAMPOS. "I dammen".

1925857. LUIS GARCÍA CAMPOS. "I dammen".

Akvarel på papir Signeret og betitlet 15,5x21,5 cm.

I god stand. Forgyldt træramme. Ikke undersøgt uden ramme.

Denne grund ligger uden for Balclis-anlægget. Kontakt venligst logistica@balclis.com for at arrangere dets afhentning eller levering på købers regning.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 235