1925857. LUIS GARCÍA CAMPOS. "I dammen".
Akvarel på papir Signeret og betitlet 15,5x21,5 cm.
I god stand. Forgyldt træramme. Ikke undersøgt uden ramme.
Denne grund ligger uden for Balclis-anlægget. Kontakt venligst logistica@balclis.com for at arrangere dets afhentning eller levering på købers regning.