Høj bord/skænk.

Høj bord/skænk.
1921944. Høj bord/skænk.

Kasseformet design med teakfiner, to skuffer, to skydelåger og to foldelåger. Interiør med hylder.
Højde: 145 cm, bredde: 210 cm, dybde: 42 cm.

Fremstår med alderssvarende brugsspor i form af afskrabninger, mindre ridser/skader på fineren.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!
1921944. Høj bord/skænk.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 782