Skalma, sofa, to-personers.

Skalma, sofa, to-personers.
1921689. Skalma, sofa, to-personers.

Lysebrunt Alinin læder, buet form, Mærke: SKALMA Mål: H. 80 cm, B. 148 cm, D. 80 cm.

brugsspor, der står i forhold til alder, gnidninger, ridser, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 753