Tøjstativ fra Büro neu Form.

Tøjstativ fra Büro neu Form.
1921668. Tøjstativ fra Büro neu Form.

Knageholder fra Büro neu Form, stål, sort. 8 knage.
Mål: H. 180 cm. B. 83 cm. D: 40 cm.

Alderssvarende stand med brugsspor, ridser og gnidninger, rustfilm.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 248