MATTA röllakan, 250 x 170 cm, signeret.

192163. MATTA röllakan, 250 x 170 cm, signeret.

tulipaner på en grøn baggrund.

formentlig er vipperne klippet, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 798